26 Nisan 2013 #1764631

İstikbal Önce Farklı Ürün Getirdiler Ve Asıl Ürünü Hala Getirmediler!

İstikbalden beğendiğimiz ürün yerine farklı renkte ürün geldi. İstikbal konuyu ciddiye almıyor istikbal kurumsalım müşteri memnuniyeti diyerek slogan yapmak yerine çözüm bulsun resmen paramızla rezil oluyoruz.


Boydak grubu insanların saflığından ve onlara güvenenleri mahçup etmekten başka bir şey bilmiyorlar sipariş mutfak eski mutfağım hep söküldü ürün farklı renkte bekle diyorlar herhalde duvarları kemirip açlığımızı bastırscağız burası ev bir yaşam alanı olduklarını unutuyorlar acil çözüm için.

Cenker 41 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Cenker26 Nisan 2013

    ayrıca size mesaj yazdım yazalı daha sizden ve çabanızdan bir sonuç yada tarafıma bir dönüşte olmadı

  • Cenker26 Nisan 2013

    istikbale ulaştık dedikleri dilediğiniz yere şikayet edin çözüm sunmuyorlar yaptıkları teklif ne mağduriyetimi gideriyor nede yaptıklarını kabul ederseniz bu diyorlar konuştuğumuz yetkililerin uslüpları çok çirkin ve yersiz para verdik karşılığı sıfır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön