21 Temmuz 2015

İstikbal Montaj İçin Gelen Servisler

İstikbal diye güvenerek aldığımız baza ve yatak odası takımını kurmaya gelen montaj servisi İstikbal firmasına yakıştıramadığım, sokaktan geçerken yoldan çevirip işe aldıkları personeller galiba ki bir bayan ile nasıl konuşacağını bilmiyor. İleri geri konuşmalar yapıyor ya da biz İstikbal'i gözümüzde çok büyütüyoruz.


İnsanların evine hatta yatak odasına kadar giriyorlar fakat personel o kadar kalitesiz ki evde tek ve yaşça büyük bir bayan ile kaba konuşabiliyor. Biz para verip ürün alıyoruz fakat personeller birde azarlıyorlar. Nerede görülmüş böyle bir hizmet, paramız ile rezil oluyoruz. İstikbal artık benim gözümde başlı başına bir hayal kırıklığı. Personelin montaj bilgisi yok.

Yunus 666 Okunma

Cevaplar

 • Yunus22 Temmuz 2015

  Konu ile ilgili gerekli ne bilgisi aktarıldı bana lütfen genel konuşmayalım buraya da açıkça telefonda ne konuştuk ise yazalım da herkes görsün hatanızı. Özür mü dilediniz yoksa sıkıntımı mı giderdiniz hangisi oldu yada bana sizin bu sıkıntınızı şu yönde giderdik diye dönüş mü yaptınız hangisi oldu. Ayın 13'ün de size ulaşmışım hala dönüş yapmadınız müşteri hizmetleri anlayışınız çok hızlı tepki veriyor. Birde bazamın başlığı hala yapılmadı nasıl bilgi ve sıkıntı giderdiniz.

 • İstikbal Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize 13.07.2015 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Yunus21 Temmuz 2015

  Zaten müşteri hizmetlerinize ulaştım fakat oradan da sonuç alamadım.

 • İstikbal Temsilcisi21 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön