03 Ağustos 2017

İstikbal Mobilya'nın Müşteriye Saygısı Yok!

İstikbal Mobilya’dan yataklı kanepe aldım ve omurgamdan ameliyat olduğumdan yatağın benim için çok önemli olduğunu da müşteri temsilcisi’ne özellikle belirttim.
İlk akşam yattığımda çok rahatsız oldum çünkü katlama yerine doğru her 2 taraftan meyil olduğundan yatağın ortası çökük gibi duruyor, belimi rahatsız ediyordu. Ertesi sabah bayiye durumu anlatıp değiştirme istedim. Bunun her kanepede olduğunu, bu kanepelerin yatmak için olmadığını (!) söyleyip değiştiremeyeceğini belirtti!

Yataklı kanepede sürekli yatamazmışız! Bölge Pazarlama Müdürlüğü’nü aradım ama kendilerinin de değişim yapamayacaklarını, bayi isterse değiştirebileceğini söylediler. Üsteleyince de “İsterseniz Tüketici Mahkemesine gidebilirsiniz” dediler son derece rahat bir şekilde. Kanepede teknik bir sorun olmadığından, ayıplı mal sayılamayacağından değişim olamazmış. 1 gün kullandığım yataklı kanepe de artık 2 elmiş.

Aylin 3.728 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön