İstikbal Mobilyalar Almama Rağmen Zamanında Gelmedi

Cemal Cemal3 hafta önce

28.08.2020 Tarihinde Ankara Pamuk Center Tarafından Sipariş Ettiğim ve Ödemelerine Başladığım Koltuk Takımım Salon Büfem İstikbal Merkezi Tarafından Aldığım Aracı Kuruma Getirilmemiştir, bahane olarak pandemi öne sunulmuştur, kendim sağlık çalışanı olup gece gündüz pandemiyle mücadele etmekteyim, ürünleri alalı iki (2) aydan fazla süre olmuştur. Ev kurmama rağmen eşyalarım eksik ve tarafım mağdur bırakılmıştır. Yasal süresi Geçtiğinden Tüketici Hakem Heyetine ve Gerekirse Hukuki Yollara Başvuracağım, bir an önce mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 2 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler