17 Mart 2016

İstikbal Mobilya Yastıkları Birbirinden Ayrı Geldi.

İstikbal'den Alvin oturma grubu aldık. Oturma grubunun geniş yatıkları birbirinden ayrı geldi. Ayrı derken yastıklar mağazada gördüğümüz gibi gelmedi. 2 yastık arasında boşluklar var. Yastıklar kısa süre içinde çöktü. Firmaya bilgi verdiğimiz halde hiçbir sorun yok dediler. Genel merkezi aradım ve merkezin verdiği cevap ise yapacak hiçbir şey yok. Firma çalışanı M. isimli bayan telefon konuşmasında beni dinlemedi bile. Şu an İstikbal'den 10 bin TL'yeni ürün aldım ve ürün eve gelmeden iptalini istiyorum.

İstikbal koskoca firma 2 yastık arasındaki boşluğu görmezden gelip ürününe sahip çıkmadı. Mağaza ve internette ürüne baktığımızda 2 yastık arasında boşluk yok ama eve gelen üründe bariz bir boşluk ve çökme oldu. Oğluma başka bir firmadan çocuk odası aldım ve üründe sıkıntı çıktı. Ürünü gelip hemen değişti. Güya İstikbal büyük bir firma ama 2 yastığına sahip çıkmadı.

Serap 681 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön