08 Mayıs 2013 #1785115

İstikbal Memnuniyetsizlik!

Geçen yıl istikbal valancia koltuk takımı aldık. bugüne kadar koltuklar 8 kez tamir gördü. şu anda koltuklarımın iade veya değişim hakkımı kullanmak istediğimi ist. anadolu yakası servisine ilettim ama ilgilenmediler. koltuklarımı aldığım günden beri eksiksiz hiç oturmamışızdır. 13 gündür ikili ve üçlü koltuklarım serviste.


Yerlerde oturuyoruz ve defalarcada aradığım halde keyiflerine geldiği gibi davranıyorlar. kanuni hakkını kullan diyorlar. zaten benim kanunen dava açma hakkım fazlasıyla doldu ancak İSTİKBAL gibi bir adı olan bir firmadan ürün alıp o kadar sıkıntı çektiğimiz halde birde mahkemelerde niçin uğraşayım. o kadar ilgisizler ki, bu haftadan sonra kanuni hakkımı fazlasıyla kullanacağım.

Gülten 97 Okunma

Cevaplar

  • Gülten14 Ekim 2013

    kesinlikle birdaha evime İSTİKBAL markasını sokmam. ayrıca başta servis şefi erol bey ve ilgisiz kalan istikbali knıyorumm

  • İstikbal Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön