İstikbal  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
10 Destekçi
  2 Yorum

İstikbal Mayıs Ayında Sipariş Verdik 3 Ay Oldu Siparişlerimiz Hala Gelmedi

3.350görüntüleme
Ayşe
Ayşe 31 Ağustos 2020 23:53

Mayıs ayında Ankara Etimesgut Pamuk Center mağazasından yatak odası takımı yemek odası takımı mutfak masası ve koltuk takımı siparişi verdik ve parasını peşin ödedik bize 45 gün içinde elimizde olacağını söylediler 3 ay geçti üstünden ve hala eşyalarım gelmiyor bir hafta baza geldi bir hafta masa geldi bir hafta şifonyer geldi bir hafta yatak geldi her hafta bir parça geldi koltuk takımım hala yok yemek odasından 6 tane sandalye istedim 4 tane geldi diğer sandalyelerin nerede olduğunu bilmiyorlar mutfak masası ve sandalyeleri defolu göndermişler teşhir ürünü çıktı ve bizi yanıltıp fabrikadan geldiğini söylediler.

Geri iade ettim arayıp mobilyalarım ne zaman gelecek diye soruyorum her gün bu hafta gelecek diyorlar ama mobilyalarım gelmiyor İstikbal dedik kurumsal firma güvenilir olur dedik ama bu kadar sorumsuz, kalitesiz bir firma olduğunu bilmiyorduk. Hep yalan konuşuyorsunuz verdiğiniz sözde durmuyorsunuz bu mudur dürüst esnaflık kazandığınız para helal mi sizin insanları mağdur etmekten başka bir şey değil sinirlerim yıprandı artık mobilyalar yüzünden evime misafir alamıyorum. 

Kaç haftadır kimin olduğunu bilmediğimiz bir yatakta yattık idareten bir yatak verip susturuyorsunuz insanları siz kurumsal bir firma değilsiniz kaliteniz resmen yerlerde. İstikbalden mobilya aldığım güne her aradığımda Korona'yı bahane ediyorsunuz bu ülke de her yerde korona var ve herkes işine bakıyor herkes çalışıyor kimse işini gücünü bırakıp evde oturmuyor bir tek sizde korona varmış gibi davranmayın yeter artık biz çözüm istiyoruz bahane değil herkes sizin gibi korona var bu yüzden sevkiyat yapılmıyor derse o zaman ülke batar işinizi yapın bahane üretmeyin eşyalarımızı da en kısa süre de gönderin artık.

İstikbal Logo
İstikbal31 Ağustos 2020 23:58

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İstikbal Logo
İstikbal30 Eylül 2020 15:09

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • profile
  • profile
  • profile
10 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Fatih
Fatih26 Eylül 2020 23:30
 

Ben de bugün 2 kenape siparişi verecektim 65 gün sonra teslimat olur diyorlar komikler ya.

 1
Adam
Adam27 Eylül 2020 12:38
 

Hepimiz mağduruz bizim de masa Haziran ayından beri gelmedi. Ağustos ayı sonunda gelecekti ama ne arayan var ne soran. Sadece buraya yazınca 1 kez arandım 1 hafta önce gelecek dediler fakat hala ortada bir şey yok. Neredesin Ey İstikbal yetkilileri.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler