27 Ağustos 2013 #1977743

İstikbal Kusurlu Ürünnün Değiştirilmemesi!

Evimizdeki bütün mobilyaları İstikbal' den alarak sanırım hata işledik ya da bize öyle yansıttılar. Bu kadar güvendiğimiz ve beğendiğimiz bir firmanın verilen sözü yerine getirmemesi de bizim firmaya olan güvenizimi sarstı. Aldığımız koltuk takımının deri bölümleri ve yastıkların deri bölümleri soyuldu. Firmayı aradık eksper arkadaş geldi. Haklısınız olmaması gerekiyor dedi. Tutanak tuttu değişeceğini söyledi. En geç 2 hafta demesine rağmen 2 aydır ses seda yok.


Şikayetçiyim ve tüm çevreme de en kısa zaman da çözüm bulunmazsa bu olumsuz fikirlerimi aşılayacağım.

Yusuf 142 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf31 Ağustos 2013

    benim numaram 24 saat açık olmasına rağmen irtiba bilgilerime ulaşışamadığı söylenmekte zaten ilgilenmiyorsunuz bu da bahaneniz sanıırm...

  • İstikbal Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin belirtmiş olduğu telefon numaraları aranmış olup; kendisine ulaşılamadığından gerekli bilgiler alınamamış ve takibat yapılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön