İstikbal Kusurlu Ürün Her Ürünü Kusurlu Geldi

Sami Sami3 hafta önce

İstikbalden yatak alalı 6ay oldu evimize bu pandemi surecinde 4 kez servis geldi yaptılar yinede aynı sorun bitmedi. Benden bazanın iade alınacağı söylendi fakat İstikbal şunu göz ardı ediyor ben elimdeki yatağı ve başlığı hangi yatağa uyduracağım ve almış olduğum yatağında sürekli üzerindeki pedi katlanıyor her sabah onu düzeltmekle uğraşıyorum gerçekten mutlu bir şekilde uyku uyumadım. Şuna karar verdik ki istikbalden artık evinize hiçbir ürün sokmayacağız. Hee bu arada başlığı bile problem li geldi onun içinde evimin içerisinde tahta takoz isleri yaparak geçici tamir edildi. Uzun lafın kısası İstikbal bizim için bitmiştir.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Sami 3 hafta önce

Benim sorunumun ne zaman çözüleceğini söylemediniz ve mağduriyetimin giderilip giderilmeyeceği hakkında bilgi bile verilmedi sadece otomatik cevap geliyor hiç inandırıcı değil benim bu konunun sonuna kadar takipçisi ve koşturanı olacağım hakkımı aramak suçsa evet suç işlicem.

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler