09 Ağustos
#12412302

İstikbal Kurulum Sırasında Ürüne Zarar Verdi

İstikbal Biga bayisinden 27.07.2019 tarihinde 2 adet kanepe siparişi verdim. Ürünleri getirip kurdular ancak kuran arkadaşlar montaj esnasında bazı vidaları yerine takamadılar ve bu sebeple kol dayama kısmı tam oturmadı arka tarafın kumaşını da söktüler.


İlgili Bayiye durumu aktardım servis yönlendireceğini iletti. Bugün tam 13 gün oldu daha gelen giden yok. Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi belirttim cevap olarak bayram sonu ararlar gibi tuhaf bir cevap verdi. Ben inşallah 15.08.2019 Biga Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

İsmail İsmail 1.099 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos

  Dün beni Kayseri bölge müd. Arayıp ilgilenen beyefendiye çok teşekkür ederim. Söz verdiği tarihten önce halledildi.

 • İstikbal Temsilcisi09 Ağustos

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İsmail09 Ağustos

  Sayın yetkili; ben İstikbal müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Herhangi bir dönüş olmayınca bugün tekrar aradım bana dönüş mesajını okudu. Mesajda bana dönüş yapıldığı ve bilgi verildiğini söyledi bende bana hiçbir suretle dönüş yapılmadığını söyledim. Ve bu bana göre iş ahlakına etik olmayan bu davranış neticesinde şikayetvar.com başvurdum. Kusura bakmayın ama öyle otomatik mesajla müşteri memnun edilmez. Kanepenin biri açılmıyor diğerininde montaj kaynaklı kötü bir görüntüsü var ve ben bunca problem için tam 2800 TL ödedim. Karşılığı bayram arifesinde problem olarak yazlıkta misafir gelirse açılmayan bir kanepe ve kol dayama kısımları kötü gözüken kanepeler.

 • İstikbal Temsilcisi09 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları