sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstikbal Koltuklar Oturulmayacak Kadar Sert

Vedat Vedat25 Ekim 01:28

İstikbal den Roma koltuk takımı aldım mağazada fazla oturmadığımız için anlayamadık ama koltuk eve geldiğin de ve yarım saat üzerinde oturduğunuz da sertlikten vücudunuz da ağrılar oluyor. Mağazayı arayıp hemen başka bir ürün ile değiştirmek istedik. Hiç kullanmadan ona da hayır dediler. Şimdi evde üzerin de oturamadığımız uzanamadığım bir koltuk takımımız var 10.000 TLparamizi çöpe atmış gibi hissediyoruz.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 26 Ekim 11:40

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 25 Ekim 01:32

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler