Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

İstikbal Koltuk Takımı Ve Ürününe Sahip Çıkmaması

profile
10 Haziran
640
İbrahim'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

İki yıl önce İstikbal koltuk takımı aldım. Bir yıl sonra gacur gucur sesler gelmeye başladı. Uzun süre böyle kullandım. Sonra servis için İstikbal'i aradım. Aramamın üzerine dört ay geçmesine rağmen, ne bir arayan ne bir soran var. Gerçekten bu kadar büyük bir ismin kendi ürününün arkasında durmaması çok üzücü. İstikbal'i ürününe sahip çıkmaya davet ediyorum.

İstikbal Logo
10 Haziran 10:05
İbrahim
12 Haziran 16:22

Teşekkürler

İstikbal Logo
16 Haziran 16:59

Benzer Şikayetler

İstikbal Yetkili Servis İlgisi

profile
11 Nisan
2.215

2022 6. Ay teslimatı yapılan yatak odası takımı ve koltuk takımındaki bir takım sıkıntılar yaşadık. Bu sıkıntılar şunlar; 1. Baza başlığı sallanıyordu 2. Gardırop tacı çatlaktı. İlk montajda belirttik, fakat bize bir miktar boya verdiler. Çatlağı boyamak için biz kabul etmedik. İrsaliye veya fatura ...

1 Yorum

İstikbal Veneon Koltuk Takımı Oturup Kalktıkça Gıcırtı Sesleri Var

profile
04 Nisan
738

İstikbal Venon koltuk takımının iki üçlüsünden de oturup kalktıkça gıcırtı sesleri geliyor. Yeni almamıza rağmen bu markadan böyle bir şey olması tam hayal kırıklığı. Servise kayıt açtırmamıza rağmen arayan soran yok. Takımın değiştirilmesini talep ediyorum.

İstikbal Veneon Koltuk Takımı Oturup Kalktıkça Gıcırtı Sesleri Var
1 Destek
1

İstikbal Servis Hizmeti Ve Kalitesiz Ürün

profile
10 Ekim 2022
1.962

İstikbal den almış olduğum misty model koltuk takimi Ürünüm 4 ay kullanım oldu olmadı kumaşlarında buruşma ve koltuk takımının tahtalardan ses gelmeye başladı servis kaydını 19.09.2022 tarihinde açmış olmama rağmen ne arayan ne soran ne ilgilenen var

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İstikbal Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 8 dk 40 sn
Benzer Şikayet Yaz