16 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10670343

İstikbal Koltuk Mekanizma Hatası!

Birkaç ay önce aldığımız köşe koltuğun mekanizmasında eğilme oldu. Sağlam olan mekanizma ile hasarlı olanı karşılaştırınca eğilme olanın resimlerde görüldüğü gibi 2 tahtanın dışında olduğunu gördüm yükü yandan aldığı için eğilme olduğunu düşünüyorum. Sağlam olanda ise mekanizma tahtaların arasında.
Hatalı olanın yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Yaşar Yaşar 931 Okunma

Cevaplar

 • Yaşar23 Temmuz 2018

  Nasıl bir bilgi aktarımında bulundunuz acaba. En son 18 Temmuzda teknik servisinizle olan görüşmemde ancak ücretini verirsem yapabileceklerini söylediler. Çözüm odaklı hiçbir cevap alamadım. Sizin bu tutumunuza karşın kendim mekanizmayı söküp, arkadaşınızın kırık dediği mekanizmayı düzeltip montajını yaptım. Şu an sorunsuz çalışıyor. Size o parayı vereceğime başımın çaresine baktım.

 • İstikbal Temsilcisi23 Temmuz 2018

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Yaşar18 Temmuz 2018

  Merhaba, Servis personeliniz bugün geldi fakat ürün ile pek ilgilenmeden sorunun ilk zamanlardan beri olmasını sebep göstererek ürünün sorununu satın aldığımız şubenin çözmesi gerektiğini söyledi. Şubeyi aradığımda ise onların yapabileceği bir şey olmadığını söylediler. Ayrıca mail ile bana, kullanıcı hatası ise 40 TL servis 90 TL mekanizma ücreti olduğu belirtilmişti. Gelen kişi ise 150 TL istedi. Ayrıca resimlerden de anlaşılacağı gibi bunun kullanıcı hatası olma ihtimali sıfır. Servisi tekrar aradım. Bu yazdıklarımı belirttim. Onlar da servisteki arkadaşlarını arayıp bilgi almış. Mekanizmanın kırık olduğunu bundan dolayı ücretli yapacaklarını söylemiş. Ayrıca 90+ 40 = 130 yerine yanlışlıkla 150 TL demiş. Ürün ile ilgilenmeden bize ücretli olacağını söylediği eğri olan mekanizmaya kırık demesinden belli. İstikbal gibi firmaya böyle bir teknik servis yakışmıyor. Ürününün arkasında durması gerektiğini düşünüyorum.

 • İstikbal Temsilcisi16 Temmuz 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler