29 Mart 2013 #1709450

İstikbal Koltuk Gelmedi!

İstikbal mobilya, 3 ay önce "derisi değişecek" dediği koltuğumun arkalığını 5 hafta önce söküp götürdü! 3 hafta koltuk gelmedi, n'oldu diye aradım, "bugün Kayseriye gidiyor" dediler. Aramasam gideceği yok! Şikayet var 'a yazdım, müdahale edildi! 10+ gün oldu. 2 defa aradılar İstikbal 'den "İlgileniyoruz" diye!


Ne koltuk var, ne de ne zaman geleceğini söyleyen! Kayseriyi arıyorum, İstanbulu ara diyorlar! Orayı arıyorum, Kayseriyi ara diyorlar! Ben hayatımda böyle firma görmedim. Dünya para verip tüm mobilyalarımı İstikbalden yeniledim. Gelince gördük, artık İstikbal diye bir şey yok, "demonte paket mobilya var"! Sokağa gitti paralar! Bir daha mı İstikbal? Bin kere tövbe!

Kadir 96 Okunma

Cevaplar

  • Kadir13 Aralık 2014

    Rahatsızlığım dolayısıyla şimdi görebildim bunları! Bu söyledikleri tamamen yalan! Beni kimse aramadı! Kimse bilgi vermedi. Bu şikâyetlerden sonra defalarca kere telefonla aradım... Sonunda Sanayi bakanlığına şikâyet dilekçesi yazdım! Ancak ondan sonra koltuk geldi. Üstelik farklı bir deri ile kaplamışlar, koltuk iki renkli oldu. Kalan kısımların da derisi dökülüyor ama yüzlerini görmektense koltuğu çöpe atarım! Bir daha mı İstikbal? Tövbeler tövbesi!

  • İstikbal Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön