14 Eylül 2017

İstikbal Kanepelerimizi Mahvetti, Ürünlerinin Arkasında Durmadı.

Dikişleri atan İstikbal kanepelerimizi ilk önce servis yetkilisi bey çok alakasız bir renkte iplikle dikmek istedi. Bu renk farklı deyince ipliğin üretimde olmadığı yalanını söyledi (müşteri hizmetleri yalanladı ve koltukların orijinallerinin hiçbir şekilde bozulamayacağını dile getirdi, ilgili görevliyi uyaracaklarını da ekledi.) daha fazla dikmesini istemeyince fabrikaya götürmek üzere gelip alacaklarını söylediler. Fabrikadan gelen koltuklar eski dikişleri sökülmeden yine farklı bir renk iplikle dikilmişti, üstelik birkaç defa üst üste! Yamuk bir şekilde, orijinal dikişlerin hizasından kaydırılmış 2-3 şerit dikişle geldi. İtiraz edince bunun normal olduğunu dava açabileceğimizi söylediler. 25 bin TL para vererek İstikbal kalitesine güvenerek aldık ancak paramızla rezil ettiler bizi. Bir firmanın kalitesini satış sonrası hizmet belirler. Biz kalite değil dert satın aldık. Şimdi dava sürecindeyiz.

Feride 2.391 Okunma

Cevaplar

 • Feride15 Eylül 2017

  Kopyala yapıştır cevaplarınız hiç ilgimizi çekmiyor haberiniz olsun. Aynı şeyleri söyleyecekseniz aramayın dediğim halde bana 2-3 kere dikilen dikişlerin normal olduğunu arayıp söylediler yine. Hayır efendim normal değil. Ben 2-3 kere dikilmiş kanepe satın almadım. Orijinali nasılsa bana öyle teslim etmeniz gerekirdi. İstikbal artık değersiz bir marka gözümde. Tüm sosyal medyada ve de mahkemede hepsini tek tek ispat edeceğim. İnsanları aptal yerine koyuyorsunuz. Sökülmesin diye kanepelerinizi birkaç kere diktik diye cevap veren görevlileriniz var. Orijinalini hiçbir şekilde bozamayız diyen görevlileriniz de var. Siz ilk önce kendi içinizde çelişmeyin. Pişkin şekilde dava açabilirsiniz dediniz bize hem de ilk etapta. İşin bu boyuta varacağını bilsem sizden bir çöp bile satın almazdık. Nerede güvenilirlik, nerede kalite. Hepsi binlerce lira para ödeyene kadarmış. İstikbal bizim için bitti!

 • İstikbal Temsilcisi15 Eylül 2017

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Feride15 Eylül 2017

  Tüketici hizmetleri birimleriniz bana Günler önce son sözlerini söylediler: yapabileceğimiz hiçbir şey yok! Tekrar aynı şeyleri duymak istemiyorum. Anlattığım insanlar İstikbal'e de güvenmeyeceksek kime güveneceğiz dediler. Ekşi Sözlük' te de duyurdum yaşadığımız rezaleti. Herkese de anlatıyorum. Bunun hiçbir açıklaması olamaz. Yeni evliyiz, evimizin ihtiyacı olan tüm mobilyayı gözümüz kapalı aldık. Hem de binlerce lira ödedik, kurumsal firma, bilindik marka dedik güvendik. Fos çıktı. Mahkemede hesaplaşacağız sizinle eyyy İstikbal. Haklıyız, kazanacağız.

 • İstikbal Temsilcisi14 Eylül 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön