30 Ocak 2014 #2263909

İstikbal Kalitesiz Ürün Sattı

Sözüm ona mükemmel kaliteli İstikbal mobilyalarında yüksek olan tek şey fiyat. Ürün kalitesi ve hizmet ise yerlerde. Zeytinburnu ve Haznedar (İnanlar Mob.) semlerinde 2 ayarı İstikbal bayisinden yatak ve gardırop aldım. Bir dünya para ödediğim yatak gıcırdıyor. Değişim için 3 kez servis gönderildi 1 arpa boyu yol alınamadı.


Gardrobu satarken sert kapanmaları engelleyecek sistem var diye ballandıra ballandıra satıyorlar gelin görün ki mobilyayı satın aldığınızda o mekanizmaları eksik gönderiyorlar. Kendi paranızla üstelik ortalamanın üzerinde para ödeyerek satın alınan bir durum. Bir daha asla alışveriş şöyle dursun kapısından geçmem İstikbal'in.

Murat 199 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Şubat 2014

    Her markanın ürününde hata olabilir, İstikbal'den aldığım her üründe sıkıntı yaşadım, üstelik bu satın almış olduğum malların kusurunun telafisi şöyle dursun, umurlarında bile değiliz firmanın anlaşılan.

  • İstikbal Temsilcisi02 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 0212 692 32 32 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön