İstikbal Kalitesiz Koltuk, Gıcırdayan Ve Rengi Solan!

Sümeyye Sümeyye28 Ağustos 2020 21:11

Mayıs'ın 2020 basında Utrecht ( Hollanda ) İstikbal bayi den oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler aldık. Maalesef koltuk takımın düğmeleri birer birer düşmeye başladı. Oturduğumuz yerin bir tarafı da gıcırdıyor!

Ve koltuğun ayakları sararmaya başladı. Bunların rengi beyaz olduğundan çok kötü gözüküyor. Dahada saymaya devam edebilirim. Koltuğun altındaki çita daha ilk haftadan çatladı.

Bu mudur kalite? Alalı daha 3 ay oldu böyle bir şey daha hiç görmedim. Türk malı alalım dedik adamı pişman ettirdiniz. €3500 euro para saydık biz bunlara. Zengin mi sanıyorsunuz bizi. Euro diyorum. Dikkat ederim. 3.500 euro.

Biriniz bana bunu açıklasın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 30 Ağustos 2020 08:33

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler