06 Mart 2015

İstikbal İlgisizlik

Evlendik ve mobilyalarımızı en büyük hata yaparak buradan almaya karar verdik. Mobilyalar geldi geleli hepsinde de sorun çıktı (Kırık, yırtık, çatlamış). Bunların tamiratı için başvurduk. Asıl sıkıntı burada başladı. Her ay birini götürdüler ev bomboş kaldı bir ara. Yani o kadar sıkıntılı bir durum ki yeni evliyiz ve haliyle misafirimiz geliyor gerçekten yazarken çok sinirleniyorum.

Neyse 4 ay oldu neredeyse tek tek getiriyorlar ve hala daha takımlarımız tam değil. Her arayışımızda bu hafta kesin geliyor, kesin kesin diye geçiştiriyorlar. Hala koltuk bekliyoruz. Yani herşeyi ile fiyasko.

Mehmet 409 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize belirtmiş olduğu iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi07 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön