İstikbal Hizmet Kalitesi Düşük!

Hüseyin Hüseyin10 Temmuz 15:53

Seneye düğünümüz var ve biz istikbalden Elite ünite büfe konsol, roma koltuk takımı aldık. Şikayetim yazmakla bitmez ilk olarak köşe takımı aldık ayağı eksik geldi. Sandığı kırık ve biz bunu zor bela değişim yaptırdık. Roma koltuk takımı aldık ve 1 hazirandan bu Yana hâlâ servis gelecek aldığım koltuğun ayakları kırık geldi. Oturma yerindeki kumaşlarda potluk oldu. Düğmeli olan sırt kısmında ki vida çıktı ve çizmedik yerimizi bırakmadı. Bayiyle konuştuğumuz zaman Tüketici Hakem Heyeti'ne verin diye basit cümleler kuruluyor.

Ben yıllardır ailem dahil İstikbal'den alışverişimiz yapıyoruz ama bana gelen servisleriniz kurulumcular gerçekten çok kötü. Ben bütün yasal haklarımı zaten kullanacağım. Bunu bana kimse söylemesin. Bizim mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. Koltuklarını iade edeceğim defalarca aradık otomatik cevaplar yani çözüm yok. Umarım buradan okunur ve koltukları iade alırsınız. Kuran arkadaşlar İstikbal yazısında koltuk kolu altında bıraktı bir şey olmaz abi dedi ve gitti bu derece güzel servisiniz var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hüseyin 14 Ağustos 07:30

Merhaba 13.08.2020 tarihinde akşam saat 19.30 gibi İstikbal den eşimi aradılar ödememiz için bize İstikbal genel merkezden arıyoruz ödeme yapmanız gerek dendi eşim de durumu anlatmaya çalışıyor ama fırsat vermiyor konuşmasına bu ödeme yapılacak deniyor tefecimisiniz siz mafyamı? Ben koltuğuna alakalı Hakem Heyeti'ne başvuru yaptım zaten şu an bir süreç var bu süreç içerisinde kimse bir şey yapamaz ben kendi şahsım olarak da güneş hukuk bürosu nda çalışıyorum arkadaşınıza yaptığının suç olduğunu söyledim ama nafile en son ben kendim onun saygısızlığı karşısında susamadım bağırıp kapattım sonra alışveriş yaptığım mağazaya gittim sorduğumda onların kendi elemanlarıymış arayanlar ve orada da kendimi. İfade ettim ve dava açacağım bana tehdit varı konuşan saygısız a ürün resmini de bırakayım görün 1 haftada olan bir şey bu ben buna neden para ödeyim ki Bir haftada koltuğun her yeri dağıldı

np_image2 Ekli Görsel Var
İstikbal Logo İstikbal 13 Temmuz 14:17

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Hüseyin 10 Temmuz 15:58

Olumlu olarak geri dönmeniz i temenni ediyorum iyi çalışmalar...

İstikbal Logo İstikbal 10 Temmuz 15:53

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler