09 Nisan 2013 #1732892

İstikbal Herşey Satana Kadar!

Yaklaşık 1. 5 ay önce İstikbal İzmir servisine Diva model yatak odası takımımda mevcut tuvalet masasında oluşan dökülmeler ile ilgili müracaatta bulundum. Tahminen 5 veya 6. aramam sonrasında binbir zahmetle servis elemanlarımız teşrif ettiler.


Tuvalet masası üzerindeki pul pul dökülmeler için ; masada kullanılan kaplama malzemesinin çok dayanıksız olduğu ve su birikmesi nedeniyle bu şekilde olabileceğini ve istiyorsak ücreti karşılığı değiştirebileceklerini söylediler.


Aynı modelin evimde mevcut TV Ünitesinin aynı yerinin aynı şekilde neden kabarmadığını ayrıca yatak odasında ki tuvalet masasında nasıl su birikebileceğini sorduğumda ise asık ve öfkeli bir suratla cevap vermeden evi terkettiler.

Cüneyt 78 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön