13 Ağustos 2015

İstikbal Hediye Cep Telefonu Teslim Edilmedi!

6 Haziran 2015 tarihinde satın aldığımız mobilyadan Vestel Venüs marka cep telefonu almaya hak kazanmıştık. Mobilyalar satın alınırken en geç 1 ay içinde cep telefonu tarafınıza teslim edilir denmesine rağmen hala telefon teslim edilmedi. Ürünleri satın aldığımız bayii biz faturaları Vestel'e yolluyoruz onlar artık ne zaman gönderirse diye cevap verdi. Kocaman kurumsal bir firmanın protokol anlaşması yaptığı Vestel mi sorunlu yoksa verdiği promosyon sözünü yerine getiremeyen istikbal mi anlamış değilim. Anladığım tek şey artık bu iki sözde markadan uzak duracağım.

Emrah 275 Okunma

Cevaplar

 • Emrah13 Eylül 2015

  Bu kadar da rezillik olmaz. Hala telefonla ilgili bir gelişme yok. Reklamlarla bize cazip kıldığınız alışverişten sonra hediye olarak verilecek telefonu hala teslim etmediniz. istikbal tarafından dolandırıldık mı anlamadım. Ama görünen o ki sanki kandırıldık... Acilen tarafıma dönüş yapılmasını talep ediyorum!

 • Emrah24 Ağustos 2015

  Hala telefonla ilgili bir gelişme yok... Televizyonlarda yaptığınız reklamın arkasında durun!

 • Emrah20 Ağustos 2015

  Firma tarafıma dönüş yaptı ancak Telefon hala teslim edilmedi. Telefonun akibeti hakkında da bir bilgi henüz tarafımıza iletilmedi. Mağduriyet devam ediyor!

 • İstikbal Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İstikbal Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön