18 Ekim 2016 #6712174

İstikbal Hatalı Ürün Teslimatı Yapıldı!

Ağustos 2016 içerisinde Bağcılar İstikbal Bayii'den almış olduğumuz uzanmalı köşe koltuğu, satın alma sırasında özellikle sağ taraftan uzanmalı istediğimizi beyan etmemize karşın sol taraftan uzanmalı olarak teslim ettiler. Sonrasında genel müdürlük yoluyla şikayette ve değişim talebinde bulunmamıza rağmen genel müdürlükten herhangi bir çözüm sunmamakta, sürekli olarak ilgili bayiye yönlendirmektedirler.


İlgili bayi müdürü V*** Bey ise her aradığımızda müşterisi olduğunu söyleterek telefonlarımıza çıkmamaktadır. Genel müdürlükten değişim onayı vermek mümkün iken anlaşılmaz bir şekilde bayiye yönlendiriyorlar. Ayrıca ürünü de kullanamamaktayız. En kısa sürede bayinin devreden çıkartılarak genel müdürlük ilgili departmanları tarafından servis yönlendirilerek değişim yapılmasını talep ediyorum.

Erman 1.742 Okunma

Cevaplar

  • Erman18 Ekim 2016

    Tarafıma henüz bir bilgi aktarımı olmamıştır.

  • İstikbal Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön