14 Şubat 2014

İstikbal Hatalı Ürün Teslim Etti

Pendik Demirhan AŞ. İstikbal bayiin'den Natural Köşe Takımı aldım. Ürün yaklaşık üç hafta sonra teslim edildi. Ürünün hatalı olduğunu gördüm. 10-15 dakika sonra ürünü getirenlere ulaştım.


Servise bildireceklerini söylediler, 1 hafta sonra servis geldi, hatayı görerek kabul ettiler ancak herhangi bir değişim söz konusu olamayacağını, tamir cihetine gidileceğini bildirdiler ve köşe takımının ikili koltuğunu alıp götürdüler.


10 gün kadar evim yarı koltukla kaldı. Tamir edilen koltuk geri geldiğinde değiştirilen kumaşın evdeki üçlü koltuğun kumaşından farklı tonda olduğu, durumu bildirdiğimizde takımı götürüp kumaşın değişeceğini, ürün değişiminin olmayacağını bildirdiler. Yani evim yine boş kalacak.

Önder 198 Okunma

Cevaplar

  • Önder01 Mart 2014

    Hakkımı yasal yollardan aramaya karar verdim.Çünkü başka çare bırakmadılar.

  • Önder14 Şubat 2014

    Tarafıma iletilen cevap yazısında Üründe teknik servis tarafından yapılan inceleme neticesinde bakım ile giderilebilecek sorun olup; değişim yapılamayacağı bilgisi iletilmiş, Kabul ettiğim takdirde gerekli bakım işlemi yapılarak sorunumun giderileceği bildirilmiştir. Şuna dikkat çekmek istiyorum ben ikinci el ürün almadım ürün geldiğinde kusurlu geldi, çözüm olarak şimdi tamir edilmesini ne diye önerirsiniz tamir edilecek ürünü bana niye sundunuz o zaman sayın yetkililer. Ürünün değiştirilmesini istiyorum DİKKATİNİZE...!

  • İstikbal Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön