13 Şubat 2014

İstikbal Hatalı Ürün Teslim Etti

Kastamonu İstikbal bayiinden yatak odası, tv ünitesi satın aldım. Bize gelen ürünlerden yatak odasının 5-6 parçasının fabrikasyondan ve tv sephasının hemen her köşesininde nakliyeden kaynaklandığını düşündüğümüz hasar meydana gelmiştir. Hemen bayi sorumlusu müdür Ö*** beyle irtibata geçtim.


Ürünleri teslim almamı bir sonraki güne bize servis talep ettiğini, zarar gören parçaların hemen değişeceğini söyledi. 1 hafta sonra samsundan servis geldi. hatalı parçaların değişeceğini söyledi. Aradan iki ay geçmesine rağmen bir gelişme olmadığı için biz aradık servisi ve bize; hataların nakliyeden kaynaklandığı, bayininde masrafları üstlenmediğini bizim ödememiz gerektiğini, istersekte mahkeme yolunu gösterdi.

Bilgehan 141 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi22 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön