21 Kasım 2013

İstikbal Hala İlgilenmiyor!

Bundan yaklaşık 1 ay önce 'İstikbal Servisi İlgilenmiyor!' isimli bir şikayette bulunmuştum. Almış olduğumuz yemek odası takımının kulpları eksik çıkmıştı (bu arada sandalyelerin de ayakları yere tam basmıyor!!) şikayetim üzerine saolsunlar ilgili arkadaşlar geldiler ama tam bir fiyasko oldu. Adamlar yanlış kulp getirmişler.


Baktılar yanlış bu sefer doğrusunu 2 güne getiririz dediler ama o iki gün de bu sefer oldu 2 hafta. Hala ses soluk yok. Bugün aradım İstikbal genel servisi, oradaki sözüm ona müşteri hizmetlerindeki bayanın (M*** hanım) dediği ise daha komik! biz buradan bir şey yapamayız diyor resmen. Ne yapalım yani 2 tane kulp için Ahim'e mi gidelim? Yakışmadı İSTİKBAL'e.

Harun 276 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön