06 Eylül
#12559332

İstikbal Graphene Premium Yatak Çökmesi ve Bel Ağrısı

4 ay önce aldığımız Graphene Premium yatak tam fiyasko çıktı. Yatakta asla çökme olmaz denilen üst sünger kısmında çöküntü oluştu. Sabah uyandığınızda (uyuyabilirseniz tabi) müthiş bir bel ağrısı ile kalkıyorsunuz. Üst sünger kısmı içeri çöküyor, hafızalı-memory form söylemleri tamamen hikaye, yalan dolan çok kötü bir yatak. Yattığınız kısım bir çöküyor, çuval içine girmiş gibi, c şeklinde kalkıyorsunuz. 60 kg'lik bireyi kaldıramayacak kadar göçükler oluşuyor. Servis kaydı oluşturdum, faturayı hazır ettim, garantiyi aldığımız yerden onaylatmamı istediler, gittim yaptım ve gelen ekip 2 dakikalık gözlemle sorun yok deyip gidiyorlar.


Biz o yatakta saatlerce uyumaya çalışıyoruz, bel ağrısı kalkıyoruz ama gelen ekip 2 dakika da bir sorun görülmedi deyip gidiyor. Müşteri temsilcisi ile görüşmemi söylediler. G*** bey ile görüştüm, onlarda servis raporu esastır diyor. Birbirlerine topu atıyorlar, sorununuz çözülmeden kalıyorsunuz. Ürün iade talebimi dikkate bile almadılar.


Raporu tutan görevli o yatakta bir uyumayı denesin, sabah nasıl bir ağrı uyanıyor, tüm İstikbal ailesi hep birlikte izlesin. Yıllardır severek kullandığımız İstikbal markasını ne hale getirmişsiniz, kalitesizlik diz boyu. Sırada Tüketici Mahkemesi var. İstikbal yatakları eski İstikbal değil, kalite çok kötü.

Onur Onur 2.345 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Onur12 Eylül

  Bu rezil şirket şikayetinizle ilgileneceğiz, size ulaşacağız diyor değil mi? Bunlar çok rezil şirket arkadaşlar, bunlardan hiçbir ürün almayın, bu rezilliklerini, ayıplı mal satmalarını herkese durun. Bana Instagram ulaşıp ilgileniyoruz diyorlar sonra da sorun yok diye mesaj atıyorlar. Arayıp konuşacak kadar yüzleri yok. Yüzlerine tükürseniz anlamazlar.

 • Onur06 Eylül

  Şikayetim sonrası bana ulaşan, bilgi aktaran olmadı. Kamuoyunu isteyerek, bilinçli, kasıtlı şekilde yanlış yönlendiriyorsunuz. Ayıplı mal satıyorsunuz. İvedilikle, saçmalamadan, yalan konuşmadan bilgi aktarmanızı bekliyorum.

 • İstikbal Temsilcisi06 Eylül

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İstikbal Temsilcisi06 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları