14 Şubat 2014

İstikbal Garanti Belgesinde Yazanı Uygulamıyor.

13.08.2012 tarihinde İstikbal mobilya Afyon bayii İplikçioğlu mobilyadan aldığım ürünlerden 2 sandalye için servisi aradım. 5-6 hafta sonra alınıp, yaptığım telefon görüşmeleriyle hızlanan süreç sayesinde 5-6 hafta sonra geri geldi. Getiren kişiye beklerseniz kontrol edeyim dememe rağmen getiren kişi iyi akşamlar deyip beklemeden gitti ve sonrasında sandalyelerde ki tamiratın istediğim şekilde olmadığını gördüm.

Servisi aradım garanti belgesinde sayfa 7 madde 5-a : ''tamir için gereken azami süre (20 gün) aşılması durumunda malın ücretsiz değiştirilmesi yada bedel iadesi talep edebilir'' maddesinden faydalanmak istediğimi söylediğimde, bunun mümkün olmadığı tekrar servis yönlendireceği söylendi.

İrfan 591 Okunma

Cevaplar

  • İrfan17 Şubat 2014

    servis hizmetinin çok yavaş işlemesi, garanti belgesinde yazan maddelerin yok sayılması ve istersen mahkemeye git tavrını istikbal gibi bir markada görmek beni hayal kırıklığına uğrattı. bir daha kesinlikle bu markayı tercih etmeyeceğim

  • İrfan17 Şubat 2014

    şikayetlerimi müşteri hizmetlerine ilettim ancak garanti belgesinde ki ; servis süresi aşılırsa ürün değişimi talep edilebilir maddesinin uygulanmadığı bunu istiyorsam mahkemeye gitmem gerektiği söylendi.

  • İstikbal Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön