Toplam çözüm sayısı
..
İstikbal ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstikbal Ferro BazaDa Yamulma Sorunu

8.625görüntüleme
Nevin
Nevin 16 Aralık 2020 15:12

İstikbal Gaziosmanpaşa 'dan 20.11.2020 de aldığımız ferro baza +ferro başlık ve Gold active life yatak söylendiği gibi 25.11.2020 günü teslim edildi açıp eşyaları yerleştirip kapatacağım esnada bazanın amortisör kısmında yamukluk olduğunu fark ettik ve hemen mağazayı aradık ertesi gün servis geldi ve müşteri hatası olduğunu bizim yaptığımızı söylediler 24 saat geçmeden daha iki kez açtığım bazayı nasıl yamultabiliriz aklım almıyor kesin bir şey söyleyin dedik biz içeriye bildireceğiz size dönüş yapılacak denildi bir hafta bekledik ses çıkmayınca müşteri hizmetlerini aradık n** hanımla görüştük kendisi en geç 2 ila 4 günü içerisinde dönüş yapılacağını söyledi bir hafta bekledik tekrar aradığımda şikayetimizin iletildiğini ve 1 ila 20 iş günü içerisinde dönüleceğini söyledi. Yirmi beş yıldır evime İstikbal dışında mobilya almamış onsekiz yıldır baza kullanan biri olarak başka hiçbir marka arayışına girmeden İstikbal'e gitmemin sebebi müşteri önceliğine ve memnuniyetine gösterdikleri önemdi. Ama anladım ki artık öyle değil resmen oyalama taktiği uygulanıyor iade sürecimizin dolması bekleniyor bazadaki sorundan dolayı yakında yatak da bozulacak çünkü bir tarafı havada duruyor tabi böyle bir sorun olursa da yine müşteri hatası denilip suçlu biz olacağız birkaç gün daha bekleyeceğiz ilgilenileceğini düşündüğümüz için buraya yazdım yine de yakın zamanda ilgilenilmez ise Tüketici Hakem Heyetine başvuracağız.

İstikbal Logo
İstikbal16 Aralık 2020 15:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İstikbal Logo
İstikbal16 Aralık 2020 17:09

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler