21 Şubat 2013 #1646567

İstikbal Dolap Kapağı Sorunlu!

Kapak sorunu var yerler düzgün değil dediler düzledik 1 kez kapak değişti fakat aynı sürtme tekrar yaptı sürtmekten yüzleri parçalandı stoplu diyorlar 2 kez kapatınca 3 üncüde otomatik yerinden çıkıyor stop yerine oturunca dolap yerinden oynuyor kasaya göre çok ince yapmışlar.


Servis sizin hatanız hor kullanmışsınız. birde bu ürünün ömrü 5 yıl sonra çöpe atıp başka almanız lazım bunu söyleyende servis aslında kameraya çektim fakat yasak olduğu için gösteremiyorum tabiki biz sabahlara kadar çalışalım seneler sonra bir dolap almaya karar verelim sonra aldığımız malı parçalayalım. bundan önceki dolabı 12 sene kullandık değişimini istiyoruz.

Meltem 156 Okunma

Cevaplar

  • Meltem01 Mart 2013

    verdiğimiz para haram olsun yiyemezsiniz inşallah hiçbir çözüm bulmuyorlar yazdığınla kalıyorsun zaten bu kadar insanın ahı yeter size bozuk mal üretip satıyorsunuz . haramı bilseniz zaten bunların hiçbirini yapamazsınız bu dünyada yemeye devam edin alacagımız olsun....

  • İstikbal Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize konu hakkında bilgi iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Meltem21 Şubat 2013

    aynı dolabın ikinci şikayeti bu ürünün kapakları ağır olduğundan dolap taşımıyor ben ve ablam 6 yıldır kullanıyoruz ve daha servisin adını bile almadık anneme aldığımız dolap daha 1. 5 sene olmadı 5 kez servis geldi hor kullanıldığını söylüyorlar biz insanız ve kimse zorluklarla alınan dolabı hor kullanamaz çıtçıtlı mekanızma devamlı yerinden çıkıyor kapaklar birbirine sürtüyor ve kapanınca dolap sallanıyor arka bombelendi yanlar açıldı 4000 tlden fazlaya aldık yazık evde istikbalden başka hiçbir mobilya yok bu kadar ürüne şimdiye kadar hiç servis gelmedi onları neden hor kullanmadılar servisin ne çıkarı var anlamadık komşu 2 sene kullandı beğenmedim dedi değiştirdi bundan ne anlar insan...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön