Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstikbal Beni Zarara Soktu

Sonnur
16 Mayıs 10:13
374

İstikbal beni zarara uğrattı. Üçlü koltuğu zorla evime gönderip içeri aldırttılar. 'Hediye' dedikleri puf için para ödemişiz. Eğer bilseydim, kendi paramla seçim hakkım olduğunu ve sandalye alabilirdim. İki ürün için bizi beş-altı ay oyaladılar. 'Göndereceğiz' dediler ama altı ay sonra inkar etmeye ve yalanlar uydurmaya başladılar. Öte yandan, müşteri hizmetleri buradaki şikayetin kapanması için beni defalarca aradı. Beş yıldız verip memnun olduğumu söylememi istediler. Hayır dedim, ancak en son arayan bayana 'Sizin için üç yıldız vereceğim' dedim. Sonra geri arayıp 'Hediyenizi istemiyorum' dediğim halde, bana dalga geçer gibi nevresim takımı yollamışlar! Acaba başka bir koltuk takımı alırsam zararı karşılayacak mı bu nevresim? Umarım İstikbal'den ürün almayı düşünenler bu yorumları okuyordur. Ben böyle bir firma daha önce görmedim.

16 Mayıs 10:15 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

16 Mayıs 13:22

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri

Sonnur
17 Mayıs 16:43

İstikbal arayıp ‘İsteğiniz zaman aşımına uğradı, dedi. Siz şaka mısınız? 2 yıl olacak mobilya geleli doğru düzgün iletişime geçip sorunu çözmüyorsunuz!? Bir de istek zaman aşımına mı uğradı diyorsunuz!? Diyebiliyorsunuz bunu yanı?! Şaka mısınız gerçekten? Artık hangi kameraya el sallayalım!?

Sonnur
17 Mayıs 16:44

Merhaba İstikbal yetkilisi! İsteğimiz ‘zaman aşımına uğramış.’ Sağ olun böyle geri dönüş yaptığınız için! İki yıldır uğraşan ben zamanı aşındıran sizsiniz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

İstikbal Koltuk Ve Halı

Didem
11 Haziran 20:57
95
İstikbal Koltuk Ve Halı
İstikbal Koltuk Ve Halı
İstikbal Koltuk Ve Halı
İstikbal Koltuk Ve Halı
1

İstikbal Kayıt Oluşturmam Rağmen 20 Gündür Gelmeyen Servis

Zeliha
10 Haziran 16:11
343

İstikbal Marka Koltuk Alma Pişmanlığı

Hacı
06 Haziran 17:07
342
5
Çözüldü

İstikbal Yeni Ürün Fakat Hatalı

Ahmet
02 Haziran 22:16
339
Benzer Şikayet Yaz