İstikbal Belirttiğim Ürün Gelmemesi

Uğur Uğur24 Eylül 07:32

16.07.2020 almış olduğum (! ) ürünler Adana İstikbal Aşkım Mobilya tarafından teslim edildi. Ancak bu ürünün alınırken yastık yüzleri tek taraflı istenmesine karşın çift taraflı getirildi. Bayiye en az 2 defa gitmeme, en az 10 defa telefonla iletişim kurmama rağmen sonuç ile ilgili en ufak ümit ışığı gerçekleşmedi. Ayrıca TV sehpası için servis kaydı açacaklardı ondan da bir ses yok. Adana İstikbal Aşkım Mobilya dan alışveriş yapana kadar iyisiniz ;ancak sonrası için muhatap bulunmamaktasınız.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 06 Ekim 17:11

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 06 Ekim 17:10

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 24 Eylül 07:33

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler