15 Nisan 2015

İstikbal Bazanın Altındaki Ahşap Altı-Yedi Ay İçinde Eğildi

İstikbal'in kalitesinden ödün vermeyeceğini biliyorum.


Bundan 6-7 ay önce yatak ve baza aldık. Baza gelip kurulduğu zaman altındaki tahtanın altına eğilmek bakmak aklımıza gelmedi. Ancak geçen ay itibari ile bazanın içindeki küf kokusundan dolayı en sonunda bazanın alt tabakasının küflendiğini ve bazanın içindeki eşyalarımın yorganlarımın küf koktuğunu fark ettik ve içindeki bütün eşyaları çıkardık.


Evde rutubet yok kaldı ki var diyelim diğer eşyalarda bir şey yokken bu kadar mı kalitesiz mal kullanılıyor hemen etkilenmiş.


İstikbal'in malının arkasında durmasını gerektiğini düşünüyorum ve gelip bakmalarını istiyorum. Yeni evliyim ve bütün eşyalarım ayakta.

Esen 652 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi17 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön