07 Şubat 2015

İstikbal Bazaları Ve Istikbal Oturma Gurupları

Benim İstikbal'den aldığım ürünlerden dolayı iki şikayetim var.


1.) 7 ay önce Çiftli bir baza aldık. 2,3 ay sonra bazanın birisinden gıcırtılar gelmeye başladı. Servisi birkaç kere çağırarak zorla getirdik. Yaptık dediler yapmadan gittiler. Tekrar servisi arayın dediler biz yine servisi aradık. Bu sefer baza da imalat hatası var deyip bazayı götürdüler. Baza 1 ay sonra geldi. Bizim mağdur olduğumuz yanımıza kar kaldı. Yani paramızla rezil olduk.


2.) Akıllanmadık yine istikbal Dirim oturma gurubu aldık. Kanepenin bacağının Yanındaki suntalar dökülüyor. Zımbalama hatası İstikbal'in kalitesi mi bozuldu yoksa bütün ayıplı ürünler bize mi denk geliyor. Ne imalatında ne de servislerinde hayır gördük.

Nazire 560 Okunma

Cevaplar

  • Nazire18 Şubat 2015

    İstikbal den aldığımız Dream üçlü kanepenin sağ alt panelinin köşesinin kırık olduğu 08.02.2015 tarihinde gelen bölge servisi tarafından kırık olduğu görüldü. Fotoğrafları çekilip aldığımız Güzel iş Mobilyaya gönderileceği söylendi. Herhangi bir haber gelmeyince telefon ettik. Servis ile aldığımız mağaza birbirlerinden habersizlerdi. Her iki tarafta birbirini suçluyor. Servis e- maili gönderdiğini, mağaza ise göndermediğini söylüyor. Bizim sürekli aramamız ile mağaza e-meilin geldiğini söyldi. Ama daha hiçbir işlem yapmadılar. Sorunumuz çözülmedi. Bizi oyalıyorlar.

  • İstikbal Temsilcisi10 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön