sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstikbal Baza Ve Yatak Gıcırdaması

Asım Asım24 Kasım 2020 00:10

Kilis Merkez diyar mobilya dan Sleepy baza ve Sleepy enerji yatak aldım daha ilk kullanımda gıcırdama sesi ertesi sabah ilgili mağazaya gittim gıcırdama şikayetimi söyledim arkadaşlar geldi baktı sesin bazadan geldiğini söyledi, bunun üzerine yeni bir Sleepy baza ile değişim sağladılar durum gene aynı gıcırdama sesi tekrar ertesi gün gittim bu sefer Ferro baza ile değişim sağladılar sonuç gene aynı gıcırdama sesi bir türlü geçmedi servis gelecek dediler halen gelmedi. İade etmek istedim ilgili mağaza; kendilerinin iade alamayacaklarını servis gelip baktıktan sonra servisin iade alacağını söyledi. İstikbal yatak ve bazadan hiç memnun kalmadım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 08 Aralık 2020 15:57

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Asım 27 Kasım 2020 15:26

Esra hanım arayıp Bilgi verdi süreci yönetecek idi ama ne arayan var ne soran

profile-icon Asım 24 Kasım 2020 11:03

Esra hanım aradı teşekkürler

İstikbal Logo İstikbal 24 Kasım 2020 00:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler