03 Nisan 2013 #1722786

İstikbal Bayisi Yanlış Ürün Verdi!!

İstikbal bayisinden 1 adet lüks yatak ve kedim olduğu için su geçirmez alez aldım. Kedimin bir fırsat bulup yatağıma çıkıp işemesiyle su geçirdiğini anladım. Bayiye gittiğimde ise çok laubali bir yaklaşım gördüm. Eleman, yapacak bir şey yok, aldığınız alezin üstündeki yazılara dikkat etseydiniz dedi. Üzerinde su geçirmez yazmıyormuş.


Bayi sahibi de kedi yatağı satmadıklarını, sorunun onları ilgilendirmediğini söyledi. Daha sonra tüm alezlerin kendilerine toplu geldiğini, faturada su geçirmez yazmasının bir şey ifade etmeyeceğini, stoktan düşmek için öyle yazdıklarını söyledi. Yatağı temizletmesini ve alezi de değiştirmesini istedim, kabul etmedi. İstediğim yere şikayet edebileceğimi belirtti.

Bora 170 Okunma

Cevaplar

  • Bora10 Nisan 2013

    Şikayetim hakkında yetersiz çözüm üretildi. Asıl ilettiğim problem hala devam etmekte. Hiç memnun değilim

  • İstikbal Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön