16 Mart 2015

İstikbal Bayinin İlgisiz Kalması!

1 yıl önce alınan 2 adet çekyatlar da kendiliğinden oluşan lekeler ve bu lekelerin dairesel olarak büyümesi sizce normal mi? Üzerlerinde örtü kullanılmasına rağmen. Muhtemelen sünger sorun var. İki kez servis çağrıldı. Servisin dediği şey biz yırtık ve kırıkları bakıyoruz diyerek çekip gitmeleri. Bu ne saygısızlık. Karşılarındaki 55- 60 yaşlarında iki emekli vatandaş. Ürünü satarken nasıl ilgileniyorsanız bu sorununa ivedilikle halledilmesini talep ediyoruz. İstikbal gibi bir bayiye yakışıyor mu bu? Kulanım hatası olması mümkün değil. Hadi biri olsa neyse ikisinde de aynı problem.

Şeyma 777 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma19 Mart 2015

    İletişim bilgileri nasıl yanlış olabilir. Şikayet talbini kendim girdim. Ürün babam tarafından alınmıştı. 17.03.2015 TR de arandım ve herzamanki yapıldığı gibi başka bir numaraya yönlendirildim. (362 8542607) oradan oraya aktarılıp duruyoruz. Problemin lütfen en kısa zamanda çözülmesini umuyoruz.

  • İstikbal Temsilcisi17 Mart 2015

    Sn. İlgili, Tüketicimizin iletişim bilgileri yanlış olduğu için kendisine ulaşılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön