08 Ağustos
#12403399

İstikbal Bayi Çalışanından Müşteriye Hakaret

7 Ağustos günü İstikbal bayi göker mobilya 1'e tarafımıza yapılan sevkiyattaki eksikler ile ilgili görüşmeye gittik. Ürünleri aldığımız ve sevkiyat sürecini de takip ettiğimiz satış danışmanı ile hassas bir konuda görüşme halindeydik. Çok kısa bir süre sonra, daha önce muhatap olmadığımız, ileri yaşlarda, küt sarı saçlı sev***** hanım, süreçle ilgili bilgisi olmadığı halde söz arasına girmeye çalıştı. Eşim, kendisine tüm süreci bir daha anlatmak istemediğini lafı uzatmadan söyledi. Bunun üzerine bahsi geçen şahıs söylenmeye başladı ve de eşime terbiyesiz diyerek hakaret etti.


Daha sonra diğer bayi çalışanları konuya müdahale ederek bayanı uzaklaştırdılar ve de biz kendi satış danışmanımız ile görüşmeye devam ettik.


Satış danışmanları sadece bayi çalışanları değil ayrıca ana markanın da temsilcileridirler. Dolayısı ile bu tarz temsilciler hem bayi hem de markaya zarar vermektedirler. Bu nedenle böyle kurumsal ve büyük bir markaya yakışır uyarı ve düzenlemelerin yapılması gerektiğini düşünüyoruz.

İlter İlter 1.540 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlter'in Teşekkür Mesajı09 Ağustos

    Konu ile ilgili iletişime geçen ve gerekli işlemleri yaptığını bildiren Mükremin Bey'e teşekkür ederiz.

  • İstikbal Temsilcisi09 Ağustos

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi08 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları