İstikbal Bahçe Takımı İade Olacak Deneli 14 Ay Oldu Ama İade Yapılmadı

Ayşegül Ayşegül23 Haziran 14:29

2019 ilkbahar aylarında servis incelemesinde iade edileceği sonucu çıkan takımlarımızı 22 Haziran 2020 tarihinde hala iade alamadık. İki yıl önce koltuk takımı ve bu yıl genç odası takımı alarak hala tercih ettiğimiz markanızı artık asla tercih etmeme kararı almış bulunuyoruz. Bayi bunca zaman bizi oyaladı, bugün de arayıp utanmadan yıllar önce ödediğimiz 4.800 lirayı iade edebileceklerini ya da biri beyaz, biri kahverengi mini takım ve masa takımını "teşhirden" verebileceklerini söylüyorlar. Bu hareketler kurumsallıktan çok uzak.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 08 Temmuz 15:11

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Ayşegül 08 Temmuz 15:06

Üzerinden 2 hafta daha geçti. Bu yaz 2. Yaz. Servisten iade sonucu çıktığı halde satın aldığımız mağaza üretimde olan ürünü göndermemek için kırk takla atıyor. Nasıl bir kurumsunuz aklım almıyor. En büyük pişmanlığımız İstikbal. Bir daha mağazalarınızın kapısının önünden geçmem. Hakkımızı aramak için de mahkemeye başvuracağız.

İstikbal Logo İstikbal 23 Haziran 14:33

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gökhan 08 Temmuz 15:40  

    Ayşegül hanim siz garanti suresi içindemi iade etmiştiniz yoksa granti suresi gecmismiydi, bizimkinin garantisi doldu, bize ne tavsiye edersiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler