İstikbal Bahçe Mobilyası Kırılmaya Başladı

Duca Duca24 Mayıs 20:00

Balkonum için Aqua mini koltuk ve masa takımı almıştım. Kullandığım alan güneş almamasına rağmen mobilya kırılmaya başladı. Hiç memnun değilim. Bu kadar kısa sürede fazla kullanılmamasına rağmen deforme olması çok üzücü. İlgilenmenizi önemle rica ediyorum.

Cevaplar

profile-icon Duca 04 Haziran 18:59

Balkonum için Aqua mini koltuk takımı ve masasını aldım. Az kullanılmasına ve balkonum güneş almamasına rağmen mobilya kırılmaya başladı. Oturduğumuzda parçalanıyor. Servis çağırdık. Bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Bu kadar masrafa bu kadar ilgisizlik bu kadar masrafa sadece 2 yıl garanti! Ne yapmalıyım şimdi siz söyleyin. Bahçe için yapılan mobilyayı balkonuma koyuyorum ve bu kadar kısa zamanda bu hale geliyor. Markaya güvenip alışveriş yapıyoruz hiçbir ilgi alaka yok. Sadece "ne yapabilir ki? " diyorlar.

İstikbal Logo İstikbal 25 Mayıs 21:48

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler