16 Haziran 2015

İstikbal Baba Koltuğu!

Bu günlerde babalar günü vesilesiyle televizyonlarda İstikbal'in babalar koltuğu reklamını görmeye başladım. Ben de daha önce almıştım. Ancak yüzeyindeki deri, un gibi ufalarak dağıldı. Bu olay garanti süresinin bitiminden hemen sonra oldu. Şu anda koltuğu kullanamıyorum. Tüketicinin dikkatine.

Cihan 831 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi18 Haziran 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi17 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

  • Cihan16 Haziran 2015

    Babalar günü nedeniyle istikbalin babalar koltuğu reklamı çıkmaya başladı. Koltuk garanti süresinin bitiminden hemen sonra yüzeyindeki deri kum gibi dağılarak yok oldu ve kullanılamayacak hale geldi. Firmayı telefonla aradım garanti süresi bittiği için bir şey yapamayacaklarını söylediler. tüketicinin dikkatine..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön