01 Nisan 2013 #1716144

İstikbal Ayıplı Ürünü Israrla Kabul Ettirmeye Çalıştılar!

Satın aldığımız ürünün ayıplı (defolu) olduğunu kurulum esnasında fark ettik. Ürünü bu şekilde kabul etmeyeceğimizi, değiştirilmesi gerektiğini bildirdik. Ancak ürün kurulumunu yapan firma personeli kaba ve anlayışsız tavırları ile hatanın "küçük" olduğunu, dikkate değer olmadığını, kurulum sonrası servis hizmeti ile tamirinin rahatlıkla yapılacağını söylemiştir.


Israrla ayıplı ürünü kabul etmek istemediğimizi söylememize rağmen, personel kaba tavrını devam ettirerek tartışma boyutunda ürünü bize bu şekilde kabul ettirmek için çaba sarf etmiştir. Pazarlama aşamasından satışa, montajından müşteri hizmetlerine bu kadar profesyonellikten uzak bir firmadan ürün almış bulunmaktan pişmanım.

Emre 58 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön