05 Nisan 2016

İstikbal Ayıplı Ürün Teslimatı Yapıldı

01 04 2016 tarihinde teslim almış olduğumuz perla yatak odası takımı, ve star koltuk takımı ile ünitesi ayıplı olarak teslim edilmiştir.
Üçlü kanepenin astarında iki adet delik olup berjerlerden tekinin kumaşı tiftiklenmiş haldeydi.
Perla yatak odası gardırop Taç kısmının köşe kısmında boyası gitmiş tuvalet aynasının köşe kısımlarında boyasında dökülmeler var. Son olarak TV ünitesinin kapak kısmında yine sorun var.
Yeni ev kuran bir çift olarak İstikbal Mobilya'yı tercih ettik ancak mağdur olduk.
Konunun çözülmesini ve mağduriyetimizin giderilmesini talep etmekteyiz.

Dilek 676 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön