03 Haziran 2014

İstikbal Ayıplı Ürün Sattı

1 mayısta İstikbal'den fortmanto aldım. Geldiğinde yamuk ve 1 rafı kırıktı. Ürünü istemediğimi bildirdim ama iade almayacaklarını söylediler. Tamir için 1 hafta sonra gelen servis fortmanto kapağının atık olduğunu, bölge servisinin değiştirmeye geleceğini söyledi.


Bölge servisi 2 hafta sonra gelip düzeltemeyince komple ön kısım değişecek diyerek gitti. Bu süreçte müşteri hizmetleri 3 kez arandı, hepte geri dönüş yapılacak dendi ama arayan olmadı. Ayıplı ürünün iadesi nasıl olmaz, İstikbal nasıl bu kadar ilgisiz olur?

Eren 742 Okunma

Cevaplar

  • Eren09 Haziran 2014

    Tarafıma istikbal tarafından bilgi verilmemiştir.ürünü alışımın 40. gününde 700 TL ye aldğım fortmanto enkaz vaziyette evin girişinde beklemektedir.Bikaç güne kalmaz atmayı düşünüyorum nasılsa gelen arayan yok bu kadarla kurtulduğumuza şükür

  • İstikbal Temsilcisi06 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla, İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön