15 Mayıs 2013 #1797437

İstikbal Ayıplı Mal Teslimi!

20 nisan 2013 tarihinde marmaris istikbal bayisinden star maxi model koltuk takımı sipariş ettim. 09 mayıs 2013 tarihinde getirilen koltuk takımının eve kurulumu aşamasında kumaşında deformasyon ve renk atması olduğunu tespit ettim. koltuk takımını eve kuran kurulum elemanına ve satın aldığım mağaza yetkilisine bu durumu bildirip, ayıplı koltuk takımının kurulmayıp sağlam olan koltuk takımıyla değiştirilmişini talep ettim.


Mağaza yetkilisi bana yetkili servis elemanı görmeden iade ve değişim yapılmadığını söyleyerek hiçbir tutanak, teslim belgesi, servis istek belgesi, iade değişim istek tutanağı vb. olmadan koltuk takımını bırakıp gittiler. yapmış olduğum müracaatlarımdan hiçbir sonuç alamadım.

Sertac 133 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön