09 Temmuz 2015

İstikbal Ayıplı Mal, Gelmeyen Servis!

İstikbal'den baza ve başlık aldım. Hemen koyup gittiler. Sonra bir baktık yatağın geleceği alanda 2-3 cm'lik yırtık var. Hadi neyse nazar olsun dedik. Sonra bir baktım yatak yamuk görünüyor şu terazisi falan derken desen geçirme hatasından yamuk görünüyor yatak. Uğraşamam şimdi dedim. Sonra kışlıkları bazaya koyayım dedim bir de baktım amortisörler bozuk.

En kötü mobilya firmalarında bile şimdiye kadar bir tane sorun yaşamazken kaliteli olsun diye aldığım baza 3 sorunlu çıktı. Hele satış bayisi, şikayeti 20 Haziran ve sonrasında 4 kere aramama, 4 keresinde de gün verip geleceğiz demelerine rağmen hala teşrif etmedi. Başlık, yırtık üst ve amortisörlerin değişmesi istiyorum.

Atinç 520 Okunma

Cevaplar

 • Atinç26 Haziran 2017

  İstikbal firması o kadar aranmasına, buradan şikayet yazılmasına, geleceğiz mağduriyeti gidereceğiz diye defalarca demelerine ve 2 yılı geçmesine rağmen bir kez bile gelmediler. İstikbal markasının bir gram değeri yok. Bozuk bozuk kullanıyoruz ürünü. Ama akıllandık. Tüm mobilya alışverişlerini başka markalardan yaptım bu iki yıl sürecinde hiç sorun yaşamadım. Çevremi de bilgilendiriyorum. Kaybeden İstikbal oldu.

 • Atinç28 Ekim 2015

  28 Ekim oldu hala sorunu çözeceğiz diyen istikbal ortada yok. Varın siz düşünün.

 • Atinç22 Ağustos 2015

  14 Temmuz'da arayıp bütün mağduriyetleriniz giderilecek denmesine rağmen 21 Ağustos olmasına rağmen ne aradılar ne mağduriyetimi giderdiler. İlerde misafir odası takımını yenilemeyi düşünüyordum artık istikbalden kesinlikle mal alınmayacağını anladım. Kendim almayacağım gibi bundan sonra çevremi de uyaracağım bu konuda. Hiç kimseye de tavsiye etmiyorum. Ben yandım başkaları yanmasın.

 • Atinç25 Temmuz 2015

  Yetkiliniz hemen işetişime geçti ve gereği yapılacak dedi o konuda teşekkür ederim. Ama aranıp gereği yapılacak diyeli 14 gün geçmesine rağmen ne gelen var ne giden. Bu şikayeti bayiye bildireli ise bir ayı geçti. Biran önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • İstikbal Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İstikbal Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön