15 Ocak 2014

İstikbal Ayağı Kırık Ürün Teslim Etti

Kırıkkale İstikbal bayiisinden class model köşe takımı aldım. 20 aralık 2013'te evime geldi. Evime geldiğinde bir ayağı kırılmış ve fabrikadan gönderilirken kırık yerine zımba atılmış ( kırığı zımbayla tamir yöntemine başvurmuş fabrika yenisini takmak yerine ) olduğunu gördüm. Gelen görevli arkadaş bir evrak yazdı servis açılacak dedi.


Kırık eşyayı teslim ettiler gittiler. Bubün yarın derken 1 hafta sonra falan servis geldi. Bu parçadan isteyeceğim yenisi gelecek takacağız. O ara kırık ayağa bakmaya çalışırken daha üzerine oturmadığım o mobilyanın derisini de yırttı saolsun. Onu da dedi ben isterim. Yenisini takarım. peki dedim. Gidiş o gidiş. Hala gelecek. Defalarca bayiyi aradım sonuç yok.

Gökhan 180 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön