26 Nisan 2013 #1764684

İstikbal Atan Dikiş Sallanan Kanepe!

Kırıkkale galeri gök mağazasından 22. 02. 20013 tarihinde wella 3 lü krem deri koltuk teslim aldık. ürünümüzde dikiş yerlerinde açılmalar oldu ve bir çok yerinde dikişlerinde atmalar oluştu. servis geldi. . cevap olarak kanepeleri istersek kumaşını değiştirebileceklerini söylediler.. ürün daha 2 aylık yeni oldu verilen cevap tamamen ilgisizlik.


Kanepelerin açıldığında dengede olmadığını ve beşik gibi sallandığını söyledik. Yatmakla zamanla düzeleceğini söyledi. Bunu teknik servis. . bu dediklerimiz ilk ay ortaya çıkan problemler. Bu kadar büyük firmaya güvendik yanıldık. lütfen problemimizi çözünüz. yoksa bizde yasal haklarımızı kullanacağız.

Ceyhun 192 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun26 Nisan 2014

    bu firma bitmiş..

  • Ceyhun30 Nisan 2013

    bugün beni bu firmadan aradılar..kendileri bile ürünlerine güvenmiyor ki arkasında durabilsinler.her bulunduğum ortamda yasadığım bu mağduriyetimi dile getireceğim ve dostlarımı bu firmadan alış veriş yapmaması konusunda uyaracağım..gitsinler biraz kurumsallık öğrensinler..yazıklar olsun bu firmaya..artık hakkımı tüketici hakların da arayacağım.

  • İstikbal Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön