10 Eylül 2013 #2004604

İstikbal Alvin Koltuk Takımı Gelir Gelmez Çöktü!

Alvin koltuk takımı aldım ben çalıştığım için ablam gidip teslim aldı, ne garanti belgelerini verdiler ne fatura. Kumaşı yırtık, minderleri çökmüş, derinin her tarafı yırtık işte kumaş ve fabrika hatası var deyip aldılar sonra aynı ürünün yenisini getirdiler ondada gelir gelmez tekliler çöktü. Söylediğimde kumaş payı dediler.


Eve her gelen bildiğin çökmüş diyor 2 seferde çöktüğünden paramın yada ürünün değişmesini talep ettim ilgilenmezseniz hukuki yollara baş vuracağımı bildirdim bize hiçbir şey olmaz olan sana olur İstikbal'e gücümün yetmeyeceğini söyleyip kestirip attılar.

Hatice 1.053 Okunma

Cevaplar

  • Hatice27 Eylül 2013

    gerekli bilgi yapılmadı sadece hiçbirşey yapamayız size ayıplı ürünü gagaladık sadece çöktükçe tamir 2 yıl boyunca ondan sonrada servis geldikçe bir koltuk parası kadar da servis ücreti nasıl para kazanacaksınız değil mi ama birkaçgün içinde boyboy istikbalin kalitesini sabah gazetesinden okursunuz

  • Hatice25 Eylül 2013

    istikbalin adını bile duymak istemiyorum reklamları gördüğümde bile kanalı değiştiriyorum ve 5 vakit beddua ediyorum.bunu özellikle bilsinler

  • İstikbal Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön