Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstikbal Alitel Kusurlu Ürün Değişimini Çok Daha Kusurlu Bir Ürünle Değiştirdi

profile
04 Haziran
1.141

İstikbal Alitel Ankara Siteler şubesinden 3 Aralık 2021 Tarihinde Clara Koltuk Takımı siparişi verdim. 1 Ocak 2022 tarihinde teslim edildi. Bir süre sonra üründe sorunlar ortaya çıktı servisi aradım. Servis geldi tamir etmeye çalıştı geri götürdü tamir etmeye çalıştı olmadı. Tüketici Hakem Heyeti'ne yazdım şikayetimi 6 ay sonunda lehime karar çıktı. Satın aldığım bayiye kararı götürdüğümde değiştireceklerini ancak 1 ay sonra teslim edileceği söylendi. 03.06.2023 tarihinde ürün teslim edildi. Ve ürün benim aldığım koltuktan tamamen alakasız, tüm süngerleri çok daha kalitesiz, dikişleri bozuk, oturduğunuzda terleten ve temas edilen bölgeyi rahatsız eden, aşırı derecede ahşap kokusu bulunan bir ürün teslim ettiler ki alırken bize çelik kasa denilmişti ilk teslim alınan koltukta böyle bir koku bulunmuyordu. Tahminimce orijinal olmayıp başka bir mobilyacıda üretilen bir ürün. Alitel İstikbal siteler şubesinden uzak durmanız önemle rica olunur.

İstikbal Alitel Kusurlu Ürün Değişimini Çok Daha Kusurlu Bir Ürünle Değiştirdi
İstikbal Alitel Kusurlu Ürün Değişimini Çok Daha Kusurlu Bir Ürünle Değiştirdi

Gelişme
Gelişme

14 Haziran 16:15

İstikbal Müşteri Hizmetleri beni 1.5 haftadır dönüş yapılacak olarak oyalamaktadır. Bugün dönüş yaptıklarında ise sorununuz çözülmüş olarak aramışlardır ancak çözüm için hiçbir arama ya da herhangi bir hizmet almadım. Eğer böyle bir hizmeti verdiklerini söylüyorlar ise teyit ederlerse sevinirim. Koltuklarımın kusurlu olduğunu ispat edebilmek adına bile servis gelmedi evime. Üstelik bayi de elimden koltukların alınacağını sorunların tespit edileceğini ve ne zaman geri gönderileceğini söyleyemeyeceğini belirtti. Bu şekilde mağdur edilmekteyim şu an. Ya ne kadar süre koltuksuz kalacağım belli değil ve aynı şekilde sorunumun çözülüp çözülmeyeceğinin garantisi yok. Bu çözüm haricinde de bir çözümleri yok ortada.

Ek
Ek
Ek
+6
İstikbal Logo
04 Haziran 06:20
İstikbal Logo
14 Haziran 13:12
Ali
14 Haziran 15:58

Ne arama yoluyla ne de evime gelip ürünü kontrol etmeden sorununuz çözülmüştür araması aldım ancak koltuklar halen aynı şekilde kusurlu ve evimde durmakta. Eğer bir servis ya da değişim durumu varsa lütfen paylaşın.

Benzer Şikayetler

Ayıplı Mal Satışı, Ürünün Arkasında Durmama ( Alitel İstikbal)

profile
21 Şubat
621

14.06.2022de Ankara alitel istikbalden aldığım yemek odası takımım ve orta sehpamın teslimini eylül 2022de gerçekleştirdik. Teslimde orta sehpamın defolu olduğunu kurarken sehpanın kurulumunu yanlış yaptıklarını gördüm ve konu ile ilgili işlem talebinde yenisi ile değişimini istedim. Eylül 2022 tari...

1 Yorum

İstikbal Koltuk Takımı Eksik, Kırık ve Aylardır Onarımda

profile
3 gün önce
292

10.06.2023 tarihinde Manisa merkez İstikbal yetkili satış merkezinden sipariş verdiğim Diego koltuk takımım 15.08.2023 tarihinde yetkili satış merkezinin anlaştığı İstikbal yetkili servisinden olmayan iki kişi tarafından getirip kurulumu gerçekleştirildi. İstikbal 3'lü koltuk ürünümün kasası kılık d...

1

İstikbal Bahçe Mobilyası Kalitesizliği!

profile
4 gün önce
108

İstikbal mobilyadan uzun ömürlü bahçe mobilyası aldık. İki senenin sonunda bahçe mobilyaları tel tel dökülmeye başladı. Muhatap bulamıyoruz. Her türlü sosyal medyadan yazdım ama cevap vermediler.

İstikbal Bahçe Mobilyası Kalitesizliği!
İstikbal Bahçe Mobilyası Kalitesizliği!
İstikbal Bahçe Mobilyası Kalitesizliği!
+5
4
Çözüldü

İstikbal Koltuk Kumaşı Sorunu

profile
5 gün önce
127

2.5 yıl önce teslim edilmiş olan İstikbal koltuklarım kumaşımın çok kaliteli olduğu söylenerek bir sürü övgüyle sattılar deprem süreci 7 ayda evde kal...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İstikbal Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 8 dk 37 sn
Benzer Şikayet Yaz