İstikbal Adana Aksan Bayinde Oturma Grubu Aldım Halen Getirmediler !

Gloster Gloster14 Eylül 10:45

14.07.2020 tarihinde Adana aksan bayinde oturma grubu aldım halen getirmediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum bayiye yönlendiriyor, bir fırça atıyorlar. Adana bölge müdürlüğünde çalışan bayan saygısızca gidin Tüketici Hakları'na şikayet edin diyor. Benim eşim engelli evimizde oturacak yerimiz yok muhatap bulamıyorsunuz.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 01 Ekim 15:23

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 14 Eylül 10:48

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler